Oto Klucz Do Zyskownego

Biznesu Online

Zobacz jak od zera możesz stworzyć internetowy system, który każdego miesiaca zarobi dla Ciebie pieniądze.

Jak odkryłem największy sekret biznesu online?

Od około 8 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Przez ten czas nabyłem ogromne doświadczenie i wiedzę. Zbudowałem listę mailingową na klkadziesiąt tysięcy ludzi, przeprowadziłem dziesiątki szkoleń internetowych i stacjonarnych. Przeszkoliłem setki osób i pomogłem im rozwinąć swój biznes internetowy.

Zauważyłem coś bardzo ciekawego. Gdy pomagam innym osobiście wdrażać system marketingowy to te osoby osiagają znacznie lepsze efekty niż gdy przyjdą na same szkolenie. Podczas ścisłej współpracy ze mną osoby te osiągają bardzo dobre wyniki. Ich lista mailingowa po prostu eksploduje, a osób na liście przybywa z dnia na dzień. Rzeczywiście zarabiać za pomocą internetu, co sprawia, że zaczynają wierzyć, że to działa, są pełni entuzjazmu i z zapałem rozwijają się w marketingu internetowym.

Marcin Gurtowski

Autor bloga www.expertpartner.pl

8 letnie doświadczenie w marketingu internetowym.

Pomógł setkom ludzi w rozwoju swoich biznesów online

Tego jeszcze nie było...

Czy Ty też masz z tym problem?

Jest wiele osób, którzy chcieliby zacząć zarabiać w internecie, lub zarabiają ale chcieliby polepszyć swoje wyniki. Każdego dnia mam kontakt z osobami, które chcą zacząć działać i zarabiać w internecie. Niektórzy już zarabiają, ale ich celem jest zwiększenie zysków. Są jeszcze inni, którzy prowadzą już swój bines ale w sposób stacjonarny, chcą wykorzystac internet aby dotrzeć do szerszego grona klientów i zdobyć kolejne źródło.

Po drodze pojawiają się przeszkody. Już na samym początku pojawia się pytanie: jak to zrobić? Od czego mam zaczać?

Brzmi znajomo?

Dla mnie tak, bo około 8 lat temu rozpocząłem swoją działalność w marketingu internetowym. Najpierw dowiedziałem się, że warto budować liste mailingową, więc założyłem autoresponder. Odkryłem pierwszy sposób na budowanie listy i zacząłem to robić. Później dowiedziałem się, że trzeba ustawić kolejkę wiadomości w autoresponderze, aby komunikować się z osobami zapisanymi na listę, więc i to zrobiłem. To tak naprawdę wierzchołek góry lodowej, bo im dalej w las tym więcej drzew.

Okazało się, że trzeba nauczyć się budować strony przechwytujące, landing page, blogi, poznać copywriting, opanować tworzenie tuneli sprzedażowych, dowiedzieć się jak przeprowadzać kampanie sprzedażowe, tworzyć produkty i grafiki tych produktów. Spokojnie to nie wszystko, a do tego jeszcze każdy z tych elementów można rozłożyć na kilkadziesiąt, albo kilka set mniejszych elementów składowych. Samych metod na budowanie listy mailingowych znam kilkadziesiąt. Co najmniej tyle, jak nie więcej - jest strategii na rozwijanie bloga i zdobywanie czytelników.

W momencie kiedy chcesz zacząć działać w marketingu internetowym zderzasz się ze ścianą. Tych rzeczy, które trzeba wdrożyć jest tak dużo, że po prostu mogą zniechęcić. Nie pomaga fakt, że zazwyczaj do wszystkiego trzeba samemu dojść. Dlatego może czujesz zniechęcenie, że tyle tego trzeba ogarnąć i zrobić? Może też nie masz zwyczajnie czasu na szukanie dobrego rozwiązania? Bo to że chcesz nie mam wątpliwości, inaczej nie czytałbyś tego tekstu. Świetnie, zatem dam Ci rozwiązanie, które w marketingu internetowym przesunie Cię o lata świetlne. Brzmi interesująco?

Bo liczą się Twoje efekty

Poznaj szczegóły, które pomogą Ci zrobić niesamowite postępy

Jestem w trakcie przygotowywania grypu mastermindowej. Taką grupę już prowadzę dla swojego zespołu z którym współpracujemy przy pewnym projekcie. Jednak teraz postanowiłem stworzyć grupę mastermindową dla wszystkich. Chcę pomóc wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym. Celem moim i tej grupy jest pomóc Tobie abyś robił postępy w marketingu internetowym.

 • Dowiesz się jak od podstaw zacząć tworzyś swój internetowy system.
 • Poznasz tajniki tworzenia ponadskutecznych stron przechwytujących.
 • Dowiesz się jak uruchomić swojego bloga.
 • Poznasz sposoby blogowania, które sprawią, że Twój blog będzie bardzo popularny w Twojej branży.
 • Dowiesz się jak budować listę mailingową, dzięki czemu dziesiątki na nawet setki nowych potencjalnych klientów dołączy do Ciebie.
 • Nauczymy Cię tworzyć mega silny lead magnet (zachęte do zapisu na listę)
 • Zobaczysz jak tworzyć grafiki (okładki 3D, banery, logo itp.) w prosty sposób, do tego nie musisz być grafikiem.
 • Dowiesz się jak korzystajac z Facebooka, Instagrama i innych portali społecznościowych, aby docierać do szerszej grupy odbiorców.
 • Nauczymy Cię tworzyć presfwazyjne oferty, którym niekt się nie oprze.
 • Poznasz sposoby na promowanie swojego bloga i zdobędziesz lawinę nowych czytelników.
 • Zobaczysz tajne sposoby na budowanie listy mailingowej, których nie zdradzam na innych szkoleniach.
 • Dowiesz się na czym polega copywriting i jak go skutecznie stosować dzięki czemu czytelnicy zakochają się w Twoich tekstach.
 • Pokażemy Ci czym jest SEO, dzięki czemu szybko i łatwo wypozycjonujesz swojego bloga na wysokie pozycje i zdobędziesz stały ruch z wyszukiwarki.
 • Poznasz sposoby tworzenia skutecznych i precyzyjnych reklam.
 • Nauczymy Cię tworzyc tunele sprzedażowe, dzięki któwym zwielokrotnisz swoje dochody.
 • Zobaczysz jak swtorzyć swój produkt, podpiąć płatności i zacząć zarabiać sprzedając swoje dzieła.
 • Dowiesz się jak w praktyce wygląda marketing internetowy, bez żadnego zbędnego bełkotu, same rzeczy które są ważne i dają efekty.
 • Pokażemy Ci jak za pomocą internetu pozyskiwać partnerów i tworzyć ogromne struktury w marketingu sieciowym.
 • Zobaczysz jak zarabiać na swoim blogu, na swojej pasji.
 • Nauczymy Cię videomarketingu, staniesz się ekspertem od nagrywania i obrubki nagrań video.
 • Dowiesz się jak zbudowac swój wizerunek eksperta za pomocą internetu, dzięki czemu przyciągniesz do siebie tysiące klientów i partnerów.
 • Poznasz strategię email marketingu, tworzenie sekwencji wiadomości, wysyłanie mailingów.
 • Zobaczysz jak zwiększyć skuteczność swoich kampanii mailingowych.
 • Pokażemy Ci jak tworzyć nagłówki, którym nikt się nie oprze.

Poznaj szczegóły, które pomogą Ci zrobić niesamowite postępy

Przygotowałem szkolenie, które składa się z nagrań mastermindów. Łącznie jest ponad 40 nagrań, średnio jedno szkolenie trwa około godziny. Więc łącznie otrzymasz ponad 40 godzin praktycznej wiedzy, która wzniesie Cię na szczyt. Każde szkolenie to odrębny temat. Całość zaplanowałem i podzieliłem w taki sposób, że oglądając i wykonując kolejne lekcje robisz niesamowite postępy. 

Postanowiłem stworzyć grupę mastermindową dla wszystkich. Chcę pomóc Tobieą rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym. Celem moim i tej grupy jest pomóc Tobie abyś robił postępy w marketingu internetowym i zarabiał dzięki temu pieniadze. 

Jak możesz to osiągnąć? 

Pierwszym sposobem jest szukanie rozwiązań na własną rękę, uczestnicząć na bezpłatnych i płatnych szkoleniach. Oczywiście da się to zrobić. Gdy osiem lat temu zaczynałem działać w marketingu internetowym właśnie tak zrobiłem. Przyznam szczerze, że jest to najtrudniejsza droga jaką można wybrać. Spędzałem przed komputerem po 12-14 godzin dziennie ucząc się i wdrażając wszystko czego się nauczyłem. Było bardzo ciężko, a trwało to wiele miesięcy zanim zacząłem osiagać w miare przyzwoite rezultaty. Z perspektywy czasu wiem, że lepiej wybrać inną drogę dającą szybsze rezultaty.

Innym rozwiązaniem jest zlecenie stworzenie systemu internetowego przez eksperta z branży. Sam tym się zajmuję i wdrażam rozwiązania biznesu internetowego dla swoch klientów. To jest dobre rozwiązanie, bo masz wówczas pewność, że Twoj system będzie przygotowany w precyzyjny sposób. Jednak musisz się liczyć z faktem, że i tak będziesz musiał nauczyć się korzystać z systemu. Wyobraź sobie, że najlesi inżynierowie pracują nad stworzeniem idealnego bolidu Formuły 1 dla osoby, która nawet nie ma prawa jazdy i nigdy nie siedziała w żadnym pojeździe. Czy ta osoba zrobi pożytek z tego bolidu? Obawiam się, że nawet nie będzie w stanie wystartować, chociaż potencjał bolidu jest ogromny.

To rozwiązanie da Tobie najlepsze efekty

Oba rozwiązania nie są idealne, bo zawsze czegoś brakuje. Z drugiej strony zauważyłem, że osoby, z którymi wspólpracuje w ścisły sposób osiągają najlepsze efekty. Dlatego na bazie moich doświadczeń i wiedzy stworzyłem szkolenie, w którym poprowadzę Cię za rękę. Nie będzie polegać to na organizowaniu szkoleń dla setek czy tysięcy osób.

Celem szkolenia jest poprowadzenie Ciebie od zupełnych podstaw do skutecznego zarabiania za pomocą internetu. Będę krok po kroku pokazywał co robić i na bieżąco wszystko omówię. Nie będziesz się temu biernie przyglądać ale razem ze mna będziesz wykonywać zadania i jednocześnie wszystkiego się nauczysz. To szkolenie jest inne od wszystkich, bardzo szczegółowo pokazuje co należy zrobić, dzięki czemu przez wszystkie sprawy techniczne przejdziemy z dziecinną łatwością.  

Ustaliłem i rozrysowałem plan szkolenia, podzieliłem je na konkretne tematy, tak aby zacząć od podstaw i w taki sposób, abyś każdego dnia robił ogromne postępy. Wszystko mam precyzyjnie zaplanowane, tak że w bardzo szybkim tempie stworzysz prężnie działajacy seystem internetowy zarabiajacy dla Ciebie pieniądze. 

Ten kurs bazuje na mojej wiedzy i doświadczeniu, którą zdobyłem przez 8 lat praktycznego działania w marketingu internetowym. Wiem jak mogę Ci najlepiej pomóc, bo już wielu osobom pomogłem i mają fantastyczne efekty.

Dzieki kursowi otrzymasz

 • Od zera uruchomisz swój system marketingu internetowego, nawet gdy jesteś w tym kompletnie zielny.
 • Każdego dnia będziesz robić postępy i będziesz o krok dalej.
 • Zdobędziesz tajemną wiedzę, którą nie dzielę się na szkoleniach, a tylko dostają ja ode mnie najlepsi kilenci.
 • Efekty u Ciebie zaczna pojawiać się już od pierwszgo dnia, już w pierwszym miesiącu zaczniesz zarabiać pieniądzę, lub jeśli już zarabiasz to zwiększysz swoje zyski.
 • Stworzysz profesjonalnego bloga i zyskasz lawinę nowych czytelników.
 • Zbudujesz potężne listy mailingowe.
 • Nauszycz się tworzyć marketing internetowy w takis sposób, że Twoi klienci pokochają Ciebie za to co robisz.
 • Zbudujesz swoją silną markę i przyciagniesz do siebie setki nowych klientów.
 • Dostaniesz rozwiazanie na każdy swój problem, który się pojawi, przedstawisz go i wspólnie go rozwiążemy i ruszymy wspólnie dalej do przodu.
 • Dostaniesz gotowe rozwiązanie, teraz już dokładnie będziesz wiedzieć co należy zrobić.
 • Da Ci to mnustwo motywacji iinspiracji do działania.
 • Zbudujesz wokół siebie i swojej marki społeczność, pozyskasz nowych klientów, lub partnerów w marketingu sieciowym.
 • Nauczysz się marketingu internetowego od A do Z, czyli od absolutnych podstaw, spraw technicznych, aż do zaawansowanych strategii marketingowych.
 • Cały czas będziemy działać razem, dzięki czemu nigdy się nie zgubisz bo zawsze pomogę Ci przejść kolejny krok.

Spójrz tylko na te efekty

Osoby, z którymi współpracuje mają znaczące i systematyczne efekty. Wzbudzają podziw innych tym jakie rezultaty zaczynają osiągać. Spójrz tylko na te rezultaty, które osiąga osoba korzystająca z moich rad.

A może interesuja Ciebie takie efekty jak przedstawione w poniższym nagraniu? Dodam, że to są efekty 3-dniowej kampani przeprowadzonej zgodnie z technikami, których będziemy uczyć się na spotkaniach mastermindowych.

Opinie uczestników

Karolina Dubanowska

Marcin umozliwil mi dostep do grupy mastermind - i chociaz nie uczestnicze w spotkaniach na zywo, to moge obejrzec nagrania ze spotkan. I to jest juz super! 

Nie spodziewalam sie, ze tak potezna dawke wiedzy mozna przekazac w tak przystepny sposob.

Od dawna chcialam zajac sie marketingiem internetowym, ale bez pomocy Marcina - nie zrobilabym tego w ciagu najblizszych kilku lat. 

Marcin cierpliwie tlumaczy, pokazuje, sugeruje sprawdzone rozwiazania - wszystko po to, zeby nie trzeba bylo spedzac godzin i zastanawiac sie, jak dojsc do rozwiazania. 

Dla mnie osobiscie jest to genialne! 

Oprocz tego zawsze mozna sie do niego zwrocic z zapytaniem - w temacie marketingu internetowego nie ma pytan, na ktore nie znalby odpowiedzi. Do tej pory nie znalazlam lepszego sposobu na rozpoczecie swojej e-przygody. 

Dzieki Marcin!

Mateusz Rusek
Tak naprawdę to przez przypadek się dowiedziałem, że taka grupa ma ruszyć niedługo więc postanowiłem dołączyć w ciemno tylko i wyłącznie dlatego, że szukałem czegoś takiego od bardzo długiego czasu, a że nikt tego nie robi na rynku to pomyślałem, zarykuję, jak coś mi się nie spodoba to się zrezygnuję bo jest taka opcja. I jak aktualnie sądzę była to moja najlepsza decyzja, ponieważ tyle się nauczyłem, dowiedziałem i zrobiłem w ciągu 2 tygodni, że nie udało mi się czegoś takiego zrobić w marketingu w ciągu kilku lat.
 
Czułem, że to może być jakiś przełom, bo samemu przerabiając kursy nie jest wcale tak łatwo jak się wydaje. Wszystkie działania w grupie są tak zaplanowane, że nawet osoba, która dopiero zaczyna robi ogromne postępy dosłownie z dnia na dzień. W każdym dniu od poniedziałku do piątku jest 1 lekcja, gdzie Marcin pokazuje na własnych przykładach gdzie, co i jak kliknąć, ewentualnie można na ochotnika zastosować daną strategię na spotkaniu na żywo. Najlepsze jest to, że spotkania są codziennie na żywo, a jeśli ktoś  nie da rady być na spotkaniu ma dostępne nagranie i może je obejrzeć w każdym momencie i dodatkowo gdy czegoś nie wie, ma możliwość zadać pytanie na grupie i dostaje odpowiedź ewentualnie następnego dnia na spotkaniu online. Najlepsze jest to, że jak ktoś chce podjąć współpracę z Marcinem to ma dostęp do grupy za darmo plus jego osobiste wsparcie, gdyby sobie z czymś nie radził albo potrzebował jakiś wskazówek.
 
Spotkałem się już z wieloma grupami mastermindowymi, lecz te grupy polegały na zasadzie wykup dostęp na miesiąc w cenach 97-297 zł, bez wsparcia na żywo i tylko partia do przerobienia samodzielnie np. 1 lekcja na tydzień. Ten pomysł Marcina jest o tyle świetny, że są czasami sytuacje, w których może pojawić się np. problem z rzeczami technicznymi jak coś wgrać itd. i wtedy trzeba kombinować, a tutaj piszesz na grupie i masz odpowiedź ewentualnie następnego dnia udostępniasz pulpit i masz gotowe bez tracenia kilka godzin, aby znaleźć przyczynę. Największą zaletą jaką zauważyłem na grupie jest to, że buduje się cały system samodzielnie dzień po dniu, małymi krokami tak by opanować każdą część.
 
Widziałem pewną ofertę przygotowania takiego systemu za 25 000 zł lub zrobienie pewnego elementu z całego systemu nawet za 3000 zł. Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy warto inwestować tyle pieniędzy w system czy warto sobie zrobić samemu taki system i nauczyć się nim zarządzać. Na to pytanie każdy sobie może odpowiedzieć sam, bo raczej wiadomo co jest korzystniejsze.
 
Jednym słowem mogę stwierdzić, że jest to idealna opcja dla osób, które są zainteresowane marketingiem, tym bardziej, że to nowość na rynku. Dlatego polecam spróbować i wyciągnąć wnioski po sprawdzeniu w praktyce.
Polecam skorzystać

No credit card required, free support available

Anna Binek
Na kurs marketingu on-line Marcina Gurtowskiego  nie trafiłam przypadkiem bo w życiu przypadków nie ma, są tylko możliwości do wykorzystania. Z jednych ofert korzystamy, inne odrzucamy. Od dawna chciałam nauczyć się skutecznego działania w internecie. Trafiałam na różne kursy, kupowałam a potem... sama zostawałam z problemami, których nie potrafiłam rozwiązać.Często utykałam w 'martwym punkcie" i nie wiedząc co dalej robić zwyczajnie odpuszczałam.
Działam w marketingu sieciowym -w międzynarodowej firmie  DXN  i wiem, że znajomość e-marketingu jest bardzo przydatna.
Ci, co są profesjonalistami w tej branży osiągają ponadprzeciętne wyniki.
Marcin stworzył nowatorski kurs, na którym uczy nas krok po kroku jak postawić bloga, jak stworzyć strony przechwytujące, jak promować posty i wiele innych przydatnych rzeczy. Dzięki temu kursowi nabyłam wiele umiejętności i wiem czego jeszcze muszę sie nauczyć.
Jako liderzy, jako ludzie nie jesteśmy we wszystkim doskonali. Warto czerpać wiedzę od ekspertów w danym temacie.
A Marcin Gurtowski na pewno do takich osób się zalicza, wkłada w swoją  pracę  dużo serca i autentycznie zależy mu na naszych efektach.
Dodam, że kurs wspiera też Anna Skwarlińska, razem tworzą zgrany duet.
Dziękuję za ten kurs i za pasję w działaniu.
Anna Binek, lider DXN
Dariusz Chmielewski
Marcina poznałem jakiś czas temu na seminarium we Wrocławiu. Jest to osoba,która odnosi sukcesy w marketingu już od kilku lat,prowadzi tez własną grupę wsparcia mastermidową. Osobiście mam przyjemność współpracować z Marcinem jak i tez często korzystam z grupy wsparcia.  Dla nowych współpracowników ta grupa jak i tez informacje które Marcin przekazuje na niej są bezcenne.
Mogę powiedzieć z własnego punktu widzenia że bez grupy wsparcia mastermidowej byłoby nam ciężko odnieść sukces czy tez zrealizować własne cele. Dla tego gorąco polecam uczestniczenie w grupie wsparcia jak i tez uczenia się od jej założyciela,bo jak wiemy warto uczyć się od osób które już są na szczycie na który my zmierzamy. Grupa wsparcia mastermidowa daje nam ta możliwość uczenia się i eliminowania błędów które możemy popełnić w drodze na szczyt.

Anna Lipowska-Partycka

Uczestniczyłam w Mastermindowych spotkaniach wraz z Marcinem. Spotkania pełne wiedzy, ciekawych rozwiązań Marcin. Spotkania są grupowe, nie mniej jednak każdy traktowany jest indywidualnie. Marcin odpowiada na pytania każdego. Pomaga również poza spotkaniami Mastermindowymi. Ja zaczynałam od zera, nie miałam bloga, poradnika ani listy mailingowej. Teraz mam wszystko. Jednym słowem. Marcin to osoba profesjonalna, konkretna i zawsze chętna do pomocy. 

Z całego serca mogę polecić współpracę z Marcinem Gurtowskim

Irena Dudek

Witam Kochani.

Jeśli ktoś z Was, chce poszerzyć swoje wiadomości w temacie: komputer, internet i zarabianie w internecie, to skorzystajcie z profesjonalnej wiedzy, Marcina Gurtkowskiego i jego Ani. To są prawdziwi, eksperci, mistrzowie.
Szkolenie u nich, to na prawdę symboliczna opłata.

Oni, nie zostawiają nikogo na środku jeziora, kasując najpierw pokaźne kwoty, od błądzących ludzi. Wiem to z autopsji. Chyba sam Anioł Stróż, mnie do nich zaprowadził.

Daje Ci słowo, że mówię prawdę, zresztą, możesz sprawdzić.

Dlaczego inwestycja w Kurs Marketingu Internetowego jest tak niska?

Zacznijmy od tego ile to tak naprawdę jest warte. Zlecenie wdrożenia systemu marketingu internetowego to inwestycja od kilku tysięcy do nawet kilkudziestu tysięcy, a i tak ustawiają się kolejki klientów. Do tego trzeba przejść dziesiatki szkoleń, ab nauczyć się korzystać z systemu. Każde szkolenie to inwestycja od kilkudziesieciu słotych do kilkuset złotych. Można też zainwestować w coaching jeden na jeden. Jeden dzień takiego coachingu to przynajmniej 2 tyś zł, przy bardzo dużej intensywności 7 dni powinno wystarczyć. Jak widzisz każde rozwiązanie niesie inwestycje od przynajmniej 10 tysięcy złotych. Oczywiście nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo stworzenie dobrego systemu i umniejętne wykorzystanie go przyniesie co najmniej sto razy większy zwrot z inwestycji.

Każdy panel szkoleniowy jest warty około 97 zł, tych paneli jest ponad 40. Szybko więc możesz policzyć, że wartość kursu przekracza 4 tys zł. Jednak inwestycja w Kurs Marketingu Internetowego nie wyniesie 4 tyś zł, to nawet nie będzie 1000 zł. Wyobrażasz to sobie? Dostęp do kursu, gdzie otrzymasz dosłownie wszystko aby zbudować skuteczny system i zarabiać systematycznie wiele pienędzy będzie inwestycją mniejszą niż 1000zł?

Są właśnie uruchomione zapisy na Kurs Marketingu Internetowego i dodatkowo możesz zgarnąć wartościowy prezent. Dla Ciebie inwestycja wyniesie zaledwie 497 zł 297 zł. To z okazji września, który zawsze będzie się kojarzył z powrtotem do nauki.

Zdecyduj już teraz korzystając z promocji, a otrzymasz do tego bonus: dostęp do lekcji Wyższej Szkoły Biznesu Internetowego w wersji Start o wartości 497zł. Ten bonus jest dostępny również tylko dzisiaj.

Zapisz się teraz korzystając z promocji i odbierz wartościowy bonus

497 zł

297złBonus za 497 zł GRATIS

Skorzystaj z rabatu i zgarnij bonus

Copyright © 2017. Marcin Gurtowski

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.