"Jak pozyskać "głodny" tłum, który kupi od Ciebie wszystko"

Budowanie listy i zdobywanie

klientów za pomocą bloga

Nazywam się Marcin Gurtowski, od około 8 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Jeśli miałbym wskazać kilka najważniejszych elementów, które są niezbędne w marketingu internetowym, to z całą pewnością będzie nim blog.

Blog ma bardzo duże znaczenie w biznesie internetowym. Pełni on wiele ważnych funkcji. Innymi słowy prowadząc bloga Twój biznes zyskuje wielokrotnie. W jaki sposób? Po pierwsze prowadząc bloga budujesz swój autorytet. Twoi czytelnicy będą uważać Cię za eksperta albo przynajmniej specjalistę w dziedzinie o której piszesz. Ponadto blog jest sposobem na budowanie społeczeństwa wokół siebie lub marki. Dzięki niemu stworzysz listę mailingową, sprzedaż swoje produkty i przyciągniesz ludzi do swojego biznesu.

Często widzę jak prężnie rozwijają się w internecie ludzie, którzy prawidłowo korzystają z bloga. Sam się o tym wielokrotnie przekonałem, że gdy systematycznie publikuje artykuły dobrej jakości to moje efekty rosną. Co to przede wszystkim oznacza?

Po pierwsze buduje swój wizerunek. Jeśli prowadzisz bloga to w oczach wielu ludzi stajesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Nawet nie tylko dla czytelników, ale również dla mediów. Na moim blogu można znaleźć wiele artykułów na temat blogowania, zarabiania na blogu, prowadzenia bloga itp. Ktoś z mediów akurat przygotowywał program na temat blogerów. Odezwał się do mnie, bo znalazł mojego bloga i poprosił o wywiad ekspercki.

Inną korzyścią z prowadzenia bloga jest tworzenie społeczności wokół siebie i swojej marki. Pisząc regularnie artykuły dobrej jakości, które wnoszą coś do życia innych zdobywasz coraz więcej czytelników. Wiele osób, które odwiedzą raz Twojego bloga będą wracać po więcej. Czytelnicy będą Cię rozpoznawać, będą Cię polecać i będą o Tobie i Twoim blogu rozmawiać z innymi.

Ponadto za pomocą bloga jesteś w stanie budować listę mailingową. To jest o tyle dobra strategia, bo każdy opublikowany przez Ciebie artykuł będzie dla Ciebie zbierał listę przez długie lata. Jeśli masz poukładane wszystkie te elementy, to stąd już mały krok do zarabiania za pomocą bloga. Możesz sprzedawać własne produkty, albo promować produkty w programie partnerskim i zarabiać prowizję. Możesz również pozyskiwać osoby do swojego biznesu w marketingu sieciowym i powiększać swoją strukturę.

Potencjał bloga jest ogromny. Teraz pytanie jak to poustawiać, aby maksymalnie wykorzystać ten potencjał?

Uruchom i prowadź bloga

To jest oczywiste, aby wykorzystać potencjał bloga musisz go założyć. Przede wszystkim potrzebujesz pomysłu na swój blog. Zastanów się w której niszy chcesz prowadzić bloga. Dobrze będzie abyś wyspecjalizował się w swojej dziedzinie i na ten konkretny temat prowadził swojego bloga. Przykładowo jeśli ja prowadzę bloga w temacie marketingu internetowego, moją specjalizacją jest blogowanie w biznesie, e-mail marketing, budowanie listy itp. W takiej takim też temacie pisze swojego bloga i daje rozwiązania, po które przychodzą osoby, które tym są zainteresowane.

Masz pomysł na temat bloga, to teraz pomyśl o domenie i serwerze. Domenę trzeba gdzieś zarejestrować. W wielu miejscach jest promocja na pierwszy rok za 0 zł. Ważne jest przedłużenie, bo może się różnić kosztem o około 50zł na rok.

Warto zwrócić uwagę aby nazwa była spójna z tematem bloga. Są przypadki, kiedy w nazwie domeny można ustawić swoje imię i nazwisko. To w przypadku kiedy chcesz abyś Ty był marką. Sprawdza się to dla osób działających w marketingu sieciowym.

Teraz nadszedł czas na prowadzenie bloga. Rzecz jasna, trzeba nadać swojej stronie odpowiedni wygląd. Poszukaj odpowiedniego szablonu, który zastosujesz na swoim blogu. Następnie trzeba wszystko poukładać i spersonalizować aby strona ładnie wyglądała i zachęcała do pozostania na dłużej. Publikowanie artykułów to najważniejsza czynność jaką będziesz wykonywać na swoim blogu. Musisz go rozkręcić więc warto często i regularnie publikować na nim treść. Pewnie zastanawiasz się jak często? Uważam, że dla nowego bloga 2 razy w tygodniu to jest absolutne minimum.

Budowanie listy mailingowej na blogu

Warto posiadać swoją listę mailingową, bo jest ona Twoim niezależnym aktywem. Można oszacować wartość jednego kontaktu na liście mailingowej. Jeden kontakt na Twojej liście mailingowej jest wart dla Ciebie około 1 zł miesięcznie. To oznacza, że jeśli posiadasz listę mailingową na tysiąc osób, to miesięcznie jesteś w stanie zarabiać 1000 zł.

Skorzystaj na tym, że prowadzisz bloga i za jego pomocą zbieraj listę. Spora część osób, którzy odwiedzają Twojego bloga nie będzie na niego zaglądać regularnie, bo np. nie będą o tym pamiętać. Jednak jeżeli uzyskasz od nich adres mail, to za każdym razem jak opublikujesz artykuł możesz wysłać wiadomość, w której poinformujesz o nowym wpisie na blogu.

Aby blog był skuteczny przy budowaniu listy mailingowej należy go “uszczelnić”. Opowiem Ci co ja zazwyczaj stosuję na blogu:

Umieszczam w bocznej części baner, który jest podlinkowany i przekierowuje do strony przechwytującej.

Od czasu do czasu umieszczam baner wewnątrz artykuły.

Czasami wstawię link do strony przechwytującej wewnątrz artykułu, który publikuję.

Pod każdym artykułem umieszczam formularz zapisu na listę mailingową.

Mam również ustawione strony przechwytujące w zakładkach, w menu na blogu.

Oprócz tego można zastosować pop-up i exit pop-up, czyli wyskakujące okienka na blogu.

Innym dość ciekawym sposobem jest ukrycie części artykułu, który będzie widoczny dopiero po wpisaniu maila.

To rzecz jasna nie wszystkie sposoby, bo można również zastosować formularz w materiale video umieszczonym na blogu, gdzie trzeba najpierw podać maila aby obejrzeć video.

Do tego dochodzi „push”, tutaj zbiera się listę ale nie adresów e-mail i w innej formie pojawia się taki „push” u użytkowników.

Nowym sposobem jest zbieranie listy na messengerze, którą również można połączyć z blogiem.

Jak widzisz tych możliwości jest wiele. Ważne jest to aby jak najskuteczniej uszczelnić swojego bloga i zrobić to tak, aby nie stracił na użyteczności i czytelności.

Zobacz jakie jest rozwiązanie

Na tym szkoleniu pokażę jak stworzyć taką maszynkę blogową, dzięki której będziesz zarabiać przez internet.

Pokażę Ci jak wybrać odpowiednią domenę dla swojej strony. Wskażę Ci miejsca gdzie najbardziej opłaca się to zrobić. Zobaczysz jak zarejestrować domenę i ustawić aby była ona przekierowana na serwer.

Zobaczysz jak uruchomić serwer i zainstalować na nim swojego bloga na Wordpressie. Pokażę Ci również jak ustawić swojego bloga i precyzyjnie dopasować wygląd.

Pokażę Ci w jaki sposób pisać artykuły, skąd czerpać pomysły na tematy i z jaką częstotliwością powinieneś je publikować. Zobaczysz też jak prawidłowo powinien wyglądać artykuł, aby czytelnicy nie tylko chętnie go czytali ale również aby nie mogli o nim zapomnieć.

Zobaczysz jak stworzyć lead magnet, czyli np. Poradnik albo ebook zapisany w PDF. zdradzę Ci sekret jak to zrobić, aby ludzie zabijali się aby tylko mogli od Ciebie go pobrać.

Zademonstruje Ci jak wykonać okładkę 3D dla swojego produktu. Będziesz w stanie stworzyć tak magnetyczne okładki, że nikt nie będzie w stanie się im oprzeć.

Poznasz unikalną strategię tworzenia piekielnie skutecznych stron przechwytujących. Pokażę Ci w jaki sposób tworzę strony przechwytujące, które uzyskują 80% a nawet 90% skuteczności. Zdradzę Ci kilka kluczowych punktów w stronie przechwytującej, dzięki którym podniesiesz ich skuteczność.

Pomogę Ci “uszczelnić” Twojego bloga. Pokażę Ci w jaki sposób ustawić bloga aby jak najskuteczniej zbierał adresy mailowe od odwiedzających. Dzięki temu Twój blog będzie niezastąpionym narzędziem do zarabiania w internecie.

Zobaczysz jak ustawić autoresponder. Pomogę Ci napisać wiadomości mailowe, które będą wysyłane do osób, które zapiszą się do Ciebie na listę. Ustawisz kolejkę follow-up, dzięki której nawiążesz relacje z osobami na liście i zdobędziesz ich zaufanie. Pokażę Ci jak możesz poprowadzić bardzo skuteczną kampanię i zarobić na swojej liście nawet jak nie będzie ona duża.

Pokażę Ci najskuteczniejsze sposoby zdobywania ruchu na swoją stronę. Strategie które poznasz pozwolą Ci natychmiast zdobywać wielu czytelników na swojego bloga. Poznasz też strategię, która działa długofalowo, to znaczy, że każdy napisany artykuł będzie dla Ciebie ciężko pracował, zbierał listę i zarabiał pieniądze przez wiele, wiele lat. 

Co zyskasz?

Staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie

Stworzysz wokół siebie społeczność wiernych fanów

Zdobędziesz zaufanie wielu ludzi

Zbudujesz listę mailingową

Stworzysz źródło stałego i stabilnego dochodu internetowego

Zdobędziesz uznanie w oczach innych ludzi

Zyskasz czas i pieniądze robiąc to co lubisz

Pomożesz wielu osobom dając im porady na swojej stronie

Nauczysz się skutecznego i sprawdzonego sposobu działania w internecie

Ile to jest warte?

Na szkoleniu poznasz strategię dzięki której przyciagniesz do siebie "głodny" tłum, który będzie chciał do Ciebie wszystko kupić. Jest to wielokrotnie sprawdzony sposób, który daje niesamowite rezultaty. Już wielu osobom pomogłem stworzyć takie rozwiązanie. Byli w szoku, że oni również zaczęli zarabiać w internecie. Nigdy przedtem nie zarobili złotówki w internecie, a teraz zarabiają od kilkuset zł do nawet paru tys zł.

Jest wiele przykładów jak to skutecznie działa. Przyjżyj się historii Michała Szafrańskiego, który prowadzi bloga na temat finansów. Ten człowiek jeszcze kilka lat temu pracował na etacie, miał tak zwaną dobrą pracę i zarabiał blisko 20 tys zł miesięcznie z tej pracy. zaczął prowadzić swojego bloga i po pewnym czasie rzucił etat stawiajac wszystko na jedną kartę. dzisiaj zarabia dużo więcej niż wtedy na etacie. Niedawno wydał włanymi siłami (bez żadnego wydawnictwa i bez pomocy księgarni) swoja książkę. Sprzedaje ją za 69,90 zł, do tej pory sprzedał już ponad 30 tys sztuk tej książki. Skad taki sukces? Ponieważ stworzył bloga, na którym pisał systematycznie dobrej jakości treść. zgromadził wokół siebie społeczność, która go polubiła i mu zaufała. Zbudował za pomocą bloga bardzo dużą listę mailingową. Tutaj nie ma żadnego przypadku, ten wynik to wypadkowa całej strategii, którą omówimy na szkoleniu.

Tworząc taką maszynkę blogową jesteś w stanie zarabiać od kilkuset zł do kilku tys zł miesięcznie. Skąd to wiem? Bo sprawdziłem to wielokrotnie. W takim razie szkolenie mógłbym wycenić spokojnie na 1000 zł. To stosunkowo niska cena jak na potencjał zarobkowy jaki przyniesie. Jestem przekonany, że bardzo dużo chętnych by się na to szkolenie znalazło. Moją misją jest aby pomóc jak największej ilości osób, dlatego inwestycja w szkolenie nie wyniesie 1000 zł, nie będzie też 500 zł, tylko 97 zł.

Ale uwaga z okazji czarnego piątku możesz zdobyć szkolenie o 50% taniej za jedyne 47zł

 

Skorzystaj teraz z promocji, zaoszczędzisz aż 50%

 

 

Mam dla Ciebie 30 dniową żelazną gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że szkolenie z jakiegoś powodu Ci nie odpowiada to zwrócę Ci całą inwestycję.

Promocja potrwa tylko do poniedziałku 26.11.18, do północy

Skorzystaj teraz z promocji, zaoszczędzisz aż 50%

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.