Jak Rozwiniesz Swój Biznes Online W 65 Dni, Zaczynając Od Zera?

Oto Klucz Do Zyskownego Biznesu Online.

Zobacz od czego to wszystko się zaczęło...

Witaj, nazywam się Marcin Gurtowski. Od około 7 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Gdy zaczynałem wiedziałem jedynie jak włączyć komputer, przeglądać strony w internecie i sprawdzić pocztę. Nie miałem żadnej wiedzy ani wcześniejszego przygotowania.

Pomimo tego chciałem spróbować swoich sił w biznesie online. Po pierwsze byłem wtedy w dużym dołku finansowym, a internet był moją ostatnią szansą. Po drugi widziałem, że są osoby, które tworzą biznes internetowy i zarabiają na tym całkiem dobre pieniądze.

Na początku spędzałem przed monitorem komputera po 12-14 godzin dziennie. Musiałem wszystkiego uczyć się od podstaw i wdrażać całą wiedzę, nie rzadko metodą prób i błędów. Nie było takich możliwości jakie są dziś i czasami postawienie prostej strony przechwytującej zajmowało kilka dni, bo coś się rozjeżdżało...

Szybko jednak opanowałem najważniejsze rzeczy. Moja lista mailingowa rosła w bardzo dobrym tempie. Zarabiałem pierwsze (wtedy jeszcze nie duże pieniądze) przez internet. Ale już po kilku miesiącach od mojego startu osiągnąłem swój pierwszy znaczący sukces. Wygrałem konkurs na najskuteczniejszego partnera w programie partnerskim Miasta Szkoleń. Oprócz zarobionych pieniędzy dostałem nagrodę i wyróżnienie.

Dzisiaj zarabiam i utrzymuję się z biznesu online. Pomagam innym ludziom wdrażać i tworzyć u siebie system biznesu internetowego. Przeprowadziłem już dziesiątki szkoleń, a także pomagam indywidualnie. Sprawia mi to największą przyjemność jeśli widzę, że dzięki mnie się rozwijasz, a Twoj biznes internetowy przybiera na sile i zarabia coraz więcej pieniędzy.

Czy wydaje Ci się to znajome?

 • Chcesz zacząć tworzyć swój biznes internetowy, ale to wszystko Cię przytłacza?

 • Widzisz, że jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, ale nie wiesz od czego zacząć?

 • Gubisz się i nie wiesz jak to po kolei poustawiać?

 • Sprawy techniczne Cię przerastają, chcesz ale nie wiesz za bardzo jak?

 • Chcesz zarabiać przez internet, ale jeszcze nie wiesz na czym?

 • Masz swój produkt lub usługę i szukasz sposobu aby przez internet to sprzedać?

 • Chcesz za pomocą internetu pozyskiwać osoby do swojego biznesu sieciowego?

 • Szukasz sposobu na zarabianie za pomocą programów partnerskich?

 • Chcesz zaistnieć w internecie, zbudować swoją silną markę?

 • Prowadzisz bloga i chcesz zdobyć więcej czytelników oraz zacząć zarabiać na nim?

 • Masz mnóstwo pomysłów, ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności?

Jeśli chociaż raz Twoja odpowiedź była twierdząca

To jesteś w dobrym miejscu, bo już za chwilę poznasz rozwiązanie. Jednak gdy to zlekceważysz to nie ruszysz z miejsca. Odłożysz to na wieczne nigdy i będziesz zawsze mieć do siebie o to pretensje. Możesz również szukać rozwiązania na własną rękę lub zacząć robić wszystko po swojemu. To jednak będzie Ciebie kosztować dużo czasu, straconych pieniędzy i nerwów.

Można jednak wszystko zrobić bezboleśnie, szybko i przyjemnie. Co najważniejsze można to zrobić efektywnie. Jestem po to, abym mógł Ci w tym pomóc. Za chwilę poznasz rozwiązanie swojego problemu i odpowiedzi na swoje potrzeby.

Oto co dla Ciebie mam

Właśnie dlatego stworzyłem Wyższą Szkołę Biznesu Internetowego. Pozwoli ona zdobyć Tobie niezbędną wiedzę i umiejętności aby uruchomić swój biznes internetowy. Niezależnie na jakim etapie jesteś. Jeśli na któreś z wcześniejszych pytań Twoja odpowiedź była Twierdząca, to Wyższa Szkoła Biznesu Internetowego jest dla Ciebie.

Całe szkolenie składa się z cyklu nagrań video podzielonych na kategorię i stopień zaawansowania. Nagrania video dostarczane będą stopniowo, aby wiedza, którą chcę Ci przekazać Cię po prostu nie przygniotła. W ten sposób każde zadanie będziesz w stanie szybko zrealizować. Zawsze będziesz mieć czas na wykonanie tego co było na lekcjach. Dopiero później dostaniesz kolejną dawkę wiedzy i zadań.

Całość przygotowałem w taki sposób, aby było to jak najbardziej efektywne dla Ciebie. Nie musisz posiadać wiedzy i umiejętności technicznych, bo nagrania poprowadzą Ciebie „za rączkę”. Pokazuje w nich gdzie i jak kliknąć aby uzyskać konkretny efekt.

Nagrania podzielone na kategorię pozwolą Tobie wrócić szybko do konkretnej lekcje w każdym momencie, kiedy tylko tego będziesz potrzebować.

Albo...

Odkładanie wszystkiego i czekanie na wieczne nigdy...

Szukanie na własną rękę rozwiązań. Możesz samodzielnie szukać rozwiązania. Ja tak robiłem na początku mojej drogi. Spędzałem przed komputerem większość dnia, a zarabiałem niewielkie pieniądze... Uwierz mi, że trzeba być wtedy bardzo wytrwałym i odpornym inaczej poniesiesz bolesną porażkę.

Jest wiele innych szkoleń, kursów i szkoleń na ten temat. Większość jednak jest zrobiona w chaotyczny sposób. Po nich będziesz mieć więcej wątpliwości niż teraz.

Zobacz co konkretnie znajdziesz wewnątrz programu szkoleniowego

Wyobraź sobie, że nie musisz wstawać na budzić. Budzisz się wtedy kiedy już się wyśpisz. Wstajesz, robisz sobie kawę, siadasz przed komputerem i widzisz, nowe transakcje. Tak! Bo w nocy, gdy Ty śpisz, system biznesu internetowego działa i zarabia dla Ciebie pieniądze.

Niemożliwe? A jednak jest to jak najbardziej prawdziwe. Podczas gdy Ty śpisz, wypoczywasz, jesteś na zakupach itp. są osoby, które nieustannie szukają rozwiązań. Za pomocą systemu biznesowego online jesteś w stanie dostarczaj swoje produkty cały czas. Nie musisz być przy tym, bo wiele elementów jest zautomatyzowanych.

To nie jest żadna pusta obietnica, nie jestem politykiem ale praktykiem. Nagrania szkoleniowe, które już za chwile otrzymasz pozwolą Ci stworzyć taki właśnie biznes internetowy. Otrzymasz jasną instrukcję jak krok po kroku wszystko uruchomić. Całość jest stworzona w taki sposób, że pokazuje gdzie i jak kliknąć, że z całą pewnością nie będziesz mieć z tym żadnego problemu.

Twój biznes internetowy jest w zasięgu ręki. Możesz za chwilę sięgnąć po niego i go uruchomić. Ja poprowadzę Cię „za rączkę” i przyłożę wszelkich starań abyś uruchomił wszystko tak jak trzeba.

Oto najważniejsze korzyści z Wyższej Szkoły Biznesu Internetowego

 • Opanujesz wszystkie narzędzia marketingowe

 • Uruchomisz i stworzysz swojego profesjonalnego bloga

 • Zoptymalizujesz bloga tak aby zbierał dla Ciebie listę mailingową

 • Twój blog zacznie dla Ciebie pracować i zarabiać

 • Zobaczysz jak tworzyć odpowiedni kontent

 • poznasz tajniki, które pozwolą Ci pozycjonować stronę

 • Dowiesz się jak generować duży ruch na swojej stronie

 • Odkryjesz podstawowe zasady SEO

 • Poznasz wiele metod na budowanie listy mailingowej

 • Uruchomisz swój autoresponde

 • Dowiesz się jak tworzyć lejki i tunele sprzedażowe

 • Odkryjesz metody na skuteczne pisanie mailingów

 • Zobaczysz jak użyć różnych technik marketingowych

 • Zobaczysz wiele innych sposobów na generowanie zysku w internecie

 • Dowiesz się jak przeprowadzać kampanie sprzedażowe

 • Opanujesz metody zwiększenia sprzedaży

 • Staniesz się mistrzem w pisaniu perswazyjnych ofert sprzedażowych

 • Zobaczysz jak tworzyć video i video marketingu

 • Stworzysz skuteczna konferencję internetową na której będziesz zarabiać

Ponadto...

Zaczniesz zarabiać na swojej pasji. Praca będzie dawała Ci wiele przyjemności, a co najważniejsze zaczniesz więcej zarabiać. Już nie musisz błądzić, szukając rozwiązań i składając wszystko do kupy. Krok po kroku stworzysz swój biznes internetowy i zoptymalizujesz go.

 • Zaczniesz zarabiać sprzedając własne produkty lub usługi

 • Przyciągniesz wiele nowych klientów

 • Zbudujesz silną markę i sprawisz, ze klienci zostaną z Tobą na wiele lat

 • Stworzysz silny biznes sieciowy, do którego będziesz przyciągać partnerów

 • Zaczniesz wykorzystywać internet do tego aby zarabiać pieniadze

Dlaczego mam pewność, że to zadziała?

Tak jak wspominałem wcześniej, od wielu lat zajmuję się marketingiem internetowym. Do wszystkiego dochodziłem sam zupełnie od zera. Dlatego wiem doskonale czego Tobie potrzeba i jak Ci pomóc.

Już od wielu lat pomagam ludziom budować własne biznesy internetowe. Zaufało mi już wiele osób. Najwięcej radości mi sprawia, jak widzę, że Twój biznes rośnie, a Ty odnosisz sukces.

Dzięki moim metodą wiele osób zbudowało swoje listy mailingowe, nauczyło się tworzyć strony przechwytujące, sprzedażowe, tunele sprzedażowe, oferty. Wiele osób zarobiło dzięki temu swoje pierwsze pieniądze. Inni w ten sposób zwiększyli swoje zyski.

Moją misją jest pomaganie innym w marketingu internetowym. Znam się na tym i wiem doskonale jak Ci mogę pomóc. Efekty jakie uzyskują osoby, które mi zaufały pozwalają mi zagwarantować Tobie, że Ty również zaczniesz zarabiać przez internet.

W jaki sposób możesz zaoszczędzić nawet 750zł?

Teraz Ciebie bardzo pozytywnie zaskoczę. Premiera Wyższej Szkoły Biznesu Internetowego w wersji miesięcznej odbędzie się 11 listopada. Już teraz możesz dołączyć do tego projektu na nieziemsko korzystnych warunkach.

Zacznijmy od tego, że gdy przeprowadzam z klientem takie szkolenie, w których pomagam mu postawić system biznesu internetowego, to rozmowy zaczynają się od 5 tyś zł. Co najmniej tyle by Ciebie to kosztowało, gdybyśmy mieli pracować nad Twoim biznesem indywidualnie. To jest stawka za jeden dzień pracy.

Spokojnie, inwestycja w Wyższą Szkołę Biznesu Internetowego będzie wynosiła znacznie mniej. Szkolenie w pełnej wersji będzie dostępne za 97zł Jest to miesięczna inwestycja. Nie będzie żadnych dodatkowych opłat. Ale Ty tyle nie zapłacisz.

Tylko teraz przez krótką chwilę masz możliwość skorzystać z tego szkolenia na wyjątkowych warunkach. Dostęp do pełnej wersji otrzymasz za jedyne 47zł/m-c. Z takiej okazji możesz skorzystać tylko do północy 13 listopada.

Program szkoleniowy przewidziany jest na 15 miesięcy. Każdego miesiąca odblokowuje Tobie się kolejny, nowy dział z materiałami szkoleniowymi. W każdej chwili możesz przerwać szkolenie. Wystarczy. że zgłosisz chęć przerwania, a nie naliczę Ci kolejnej opłaty. Niczym nie ryzykujesz.

Żelazna gwarancja satyfakcji

Gwarantuje jakość i skuteczność szkolenia. Nie kupujesz kota w worku, bo jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz usatysfakcjonowany, to zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze. Udzielam Tobie gwarancję satysfakcji na 30 dni. W tym czasie jeśli uznasz, że nie jest to dla Ciebie, wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zwrócę Tobie wszystkie pieniądze. 

WSBI Full

97zł 47zł miesięcznie

Wyższa Szkoła Biznesu Internetowego pakiet Full to 15 działów i grubo ponad 50 video szkoleniowych.  

Każdego miesiaca otrzymasz dostęp do kolejnego działu.

 • Dzięki nim wystartujesz ze swoim biznesem.
 • Uruchomisz wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe.
 • Zbudujesz listę mailingową.
 • Przygotujesz wszystko tak aby zarabiać przez internet.
 • Poznacz sekret profesjonalnego prowadzenia i pisania bloga.
 • Zobaczysz jak dotrzeć do tysięcy czytelników.
 • Ponadto poznasz zaawansowane metody budowania listy mailingowej zdobywania klientów.
 • Zobaczysz jak tworzyć video oraz video marketing.
 • Poznasz wszystkie sposoby zarabiania w internecie.
 • Opanujesz pisanie perswazyjnych ofert.
 • Zobaczysz jak przeprowadzać zaawansowane kampanie sprzedażowe.
 • Ponasz sposoby tworzenia tuneli sprzedażowych.
 • Poznasz strategie maksymalizacji sprzedaży.
 • Opanujesz tworzenie konferencji internetowych.
 • Zbudujesz silną markę.

WSBI Plus

297zł 97zł miesięcznie

W pakiecie Plus otrzymasz wszystko co oferuje pakiet WSBI Full plus dodatkowo godzinną sesje na Skype w każdym miesiącu.

Copyright © 2016. Marcin Gurtowski 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.